Budowa domów z drewna

Zastanawiali się kiedyś Państwo, jak właściwie powstają nasze niepowtarzalne domy drewniane? Budowa domów z bali jest prostsza niż się może wydawać. Znaczne ułatwienie stanowi tu przede wszystkim sam naturalny budulec, czyli wysokiej jakości zabezpieczone i zakonserwowane drewno. Jego niepowtarzalną cechą jest przede wszystkim lekkość i spore możliwości w kwestii konstrukcji i montażu. Stanowi to niebagatelną zaletę, jeśli poważnie interesuje nas budowa domów z drewna. Czas bowiem potrzebny nam do wybudowania takiego domu jest znacznie krótszy w porównaniu do budowy standardowego murowanego domu.

Jeśli nie Król-Bud to kto?

Jesteśmy jedną z najlepszych firm zajmujących się budową domów drewnianych na rynku. Zgrany zespół fachowców i nasze długoletnie doświadczenie są fundamentem naszej efektywnej działalności. Z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu. Potrafimy uważnie słuchać naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, by zlecony nam projekt spełniał Państwa oczekiwania i sprostał wymaganiom.

Profesjonalna pomoc

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Udzielamy w pełni fachowych porad i pomagamy we wszystkich kwestiach związanych z projektowaniem, budową czy późniejszą eksploatacją domów z drewna. Zajmujemy się ponadto zleceniami indywidualnymi, czyli na specjalne życzenie i zgodnie z dostarczonym przez klienta projektem.

Będzie nam niezmiernie miło podjąć z Państwem współpracę.

Nasi fachowcy czekają. Zapraszamy!

Jak przebiega budowa domów z bali?

Na początek potrzebny jest nam kompletny i zaakceptowany przez Państwa projekt. Wówczas następuje przejście do kompletowania konstrukcji. By rozpoczęła się właściwa budowa domów z bali potrzebujemy specjalnie do tego przygotowany tymczasowy plac budowy. To na nim właśnie stanie cały szkielet, a także ściany nośne, strop i dach. Kolejnym krokiem jest zdemontowanie konstrukcji by przygotować ją do transportu na miejsce, w którym ma trwale stanąć. W międzyczasie nasi pracownicy tworzą tworzą fundamenty pod naszą drewnianą konstrukcję.

Montaż konstrukcji trwa zwykle kilka dni. Kiedy szkielet jest gotowy, przechodzimy do kolejnego kroku jakim jest wykończenie budynku. Jak dalej przedstawia się budowa domów z drewna? Kolejno montowane są pozostałe elementy zewnętrzne, czyli drzwi, okna, balustrady, jak również podłogi i ścianki działowe.

Czy na tym etapie budowa domów z bali zostaje zakończona? Bynajmniej. Teraz czas na montaż odpowiednich instalacji: sanitarnych, gazowych, grzewczych i elektrycznych, położenie parkietów, wykończenie ścian i sufitów. Jako ostatnie montujemy kontakty i włączniki.

Mimo iż brzmi prosto, proszę nam wierzyć do budowy domów z drewna potrzeba fachowej i profesjonalnej wiedzy. Niezwykle istotne jest także nie samo wykonanie ale i planowanie, bo dobrze przygotowany projekt staje się fundamentem udanej inwestycji, a nasza firma dba o każdego klienta indywidualnie i zapewnia takie właśnie kompleksowe usługi i oferuje najwyższe standardy.

Galeria