Domy całoroczne pod Klucz

Interesują Państwa całoroczne domy drewniane pod klucz? Chcą Państwo, by były przystosowane do zamieszkania nie tylko w sezonie, ale przez cały rok? Świetnie się składa. Nasza firma z długoletnimi tradycjami i doświadczeniem w dziedzinie projektowania i budownictwa zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem takich konstrukcji.

Jakie zalety posiadają nasze domy całoroczne z drewna?

Nasze drewniane domy konstruowane są z najwyższej jakości drewna odpowiednio zabezpieczonego i zakonserwowanego. Zabiegi takie znacząco podnoszą trwałość oraz walory estetyczne konstrukcji.

Czy warto budować właśnie z drewna

Warto, ponieważ jest to materiał odpowiednio lekki i nie wymaga dużych nakładów siły i dodatkowych maszyn. Podczas gdy budowa standardowego budynku na placu budowy zajmuje średnio trzy miesiące, domy drewniane dzięki tak lekkiej konstrukcji mogą powstać zaledwie w kilka dni. Dodatkowym atutem jest fakt, że drewno samo w sobie jako materiał naturalny tworzy wyjątkowy mikroklimat w pomieszczeniu. Dzięki temu wyregulowana zostaje wilgotność wewnątrz domu. Ma to niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie domowników.

Dlaczego polecamy budować domy drewniane całoroczne – pod klucz?

  • Przede wszystkim, jeśli zależy nam na krótkim czasie budowy i niewielkim ciężarze samej konstrukcji, czyli co za tym idzie ograniczeniu kosztów inwestycji.
  • Dla osób dbających o zdrowie własne i najbliższych. Statystycznie mieszkańcy, dzięki użyciu właśnie naturalnego budulca jakim jest drewno, żyją dłużej dzięki specjalnie stworzonemu przez drewno mikroklimatowi pomieszczeń.
  • Ważną zaletą są też niskie koszty eksploatacyjne. Wiąże się to z odpowiednią izolacją ciepła.
  • Choć nie każdy o tym wie, domy z drewna można budować nawet zimą. Poza fundamentami nie wymagają one bowiem żadnych tzw. prac mokrych. Krótko mówiąc przy budowie drewnianego domu ograniczamy się do montażu jedynie elementów właśnie drewnianych łączonych jedynie z metalowymi łącznikami.
  • Ponadto konstrukcja pozwala na ich łatwą przebudowę i modernizację.

Czym charakteryzują się nasze domy drewniane całoroczne – pod klucz

Nasza firma Król-Bud oddaje Państwu gotowe do zamieszkania obiekty spełniające oczywiście wszelkie normy i wymagania. Sami zajmujemy się wykończeniem ścian oraz podłóg. Montujemy osprzęt sanitarny (prysznice, zlewy, wanny, wc, baterie itd.). Na życzenie klienta wykonujemy zgodne z jego projektem balustrady. Zapewniamy komplet drzwi. Ponadto wśród naszych usług znajdują się przyłącza wody, energii i gazu oraz przygotowanie w odpowiednich miejscach wypustów oświetleniowych.

Co wyróżnia naszą firmę i co musisz zrobić, by cieszyć się drewnianym domem pod klucz?

Nie musisz robić niczego. My zajmiemy się za Ciebie wszystkim. No, prawie wszystkim. Wystarczy bowiem, że wyrazisz chęć podjęcia z nami współpracy i przedstawisz nam swoje indywidualne potrzeby i wymagania. My zaś dołożymy wszelkich starań, by efekty tej współpracy nie tylko sprostały, ale nawet przerosły Twoje oczekiwania. Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie budowania całorocznych domów z drewna. O naszym sukcesie niech zaświadczą rzesze zadowolonych klientów cieszących się od lat wykonanymi przez nas domami drewnianymi pod klucz.

Galeria