Domy drewniane z Bali

Drewniane domy z bali od firmy Król-Bud

Szukacie Państwo niepowtarzalnie pięknego, przytulnego i wykonanego z naturalnych materiałów domu, by uciec od przytłaczającego nas zgiełku i codzienności i znaleźć chwilę na relaks i wyciszenie?
Świetnie się składa, że trafili Państwo właśnie na naszą stronę!

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług w zakresie wykonania projektu i budowy, zarówno jeśli chodzi o całoroczne domy pod klucz, jak i domy z drewna letniskowe, o funkcji typowo rekreacyjnej. Bez względu na to czy myślą Państwo o wypoczynku letnim, czy bazie noclegowej podczas zimowych ferii, nasze letniskowe kontrukcje z drewna to strzał w dziesiątkę.

Nasze letniskowe domy z drewne

Nie ma lepszego miejsca na odpoczynek w sezonie letnim bądź zimowym niż wykonany z naturalnego i najwyższej jakości surowca domek letniskowy. Poza zaletami samej konstrukcji, warto zwrócić uwagę na jego niskie koszty eksploatacji, niewielki czas budowy i projekty zgodne z wszelkimi normami i przepisami prawnymi. Nasza firma zapewnia kompleksowy zakres usług. Nasze drewniane domy z bali tworzymy z myślą o Państwa wygodzie i bezpieczeństwie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pasją. Chcemy sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom. Krótko mówiąc realizujemy marzenia, by pięknie, zdrowo i wygodnie mieszkań. Nasze domy letniskowe są w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Zdrowo i ekologicznie

Fakt iż domy nasze wykonane są z naturalnego budulca jakim jest pochodzące z naszego regionu drewno sprzyja tworzeniu się we wnętrzu takiej konstrukcji specjalnego mikroklimatu. Wpływa to odczuwalnie na poprawę zdrowia całej rodziny, co potwierdzają zagraniczne badania. Spełniają one również najwyższe wymogi izolacyjne. Zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza zarówno latem, jak i zimą. Ponadto warto pamiętać, że są konstruowane wg najnowszych technologii i wymienia się je wśród domów o charakterze nie tylko ekologicznym, ale także energooszczędnym.

Inwestycja na lata

Nasze niepowtarzalne drewniane domy z bali to gwarancja długoletniego użytkowania i satysfakcja płynąca z zapewnienia rodzinnej, wręcz idyllicznej atmosfery jaką nadaje wnętrzom drewno. Dzięki temu, ze jest ono specjalnie zabezpieczone i zakonserwowane, mamy pewność, że nasze konstrukcje to inwestycja w przyszłość i na wiele lat. Oprócz ich wysokiej jakości, naturalnego budulca charakteryzują się także unikalnymi walorami estetycznymi. Drewno jest materiałem dającym szerokie pole do popisu projektantom, dzięki czemu nasze domy drewniane letniskowe to niepowtarzalny urok i przytulne wnętrza. Wszystko to składa się na niesamowicie atrakcyjny wygląd. Dla potwierdzenia tego faktu, zapraszamy Państwa do naszej galerii.

Domy drewniane z bali i ich atuty

  • w stosunku do jakości – niskie koszty zarówno budowy jak i eksploatacji
  • w porównaniu z tradycyjnym budownictwem – zdecydowanie krótszy czas budowy oraz łatwość transportu
  • ekologiczny charakter – unikalny mikroklimat wnętrza
  • naturalny budulec – zauważalnie sprzyja zdrowiu domowników
  • atrakcyjny wygląd – dostosowanie projektów do indywidualnych wymagań klienta
  • dobrze izoluje ciepło (wewnętrzna termoregulacja) oraz naturalnie chroni przed hałasem
  • solidna konstrukcja i wysoka jakość materiałów – inwestycja na lata

Galeria